fbpx
20.8 C
Skopje

ВИДЕО И ФОТО Нема да ви се верува како изгледала Вики Миљковиќ пред естетските операции

АКТУЕЛНО

Вики Миљковиќ е дел од регионалното музичко шоу „Ѕвездите на Гранд“, а публиката ја памети по песните „Мариш ли“, „Махинално“.

Вики и сама призна дека подлегнала под нож и дека направила неколку естетски операции, а и дека корегира она што не и се допаѓа.

Како што вели пејачката, долг е списокот на нејзините корекции и дека ќе и треба многу време да наброи какви промени направила.

Но Вики Миљковиќ ни самата не крие дека нема ништо против естетските хирургија и дека радо на себе поправа се, па дури и она што е добро. Таа не е една од оние познати дами што не сакаат да признаат дека направила естетски корекции и ги кријат истите, и за разлика од таквите слободно зборува на оваа тема и не крие ништо. Списокот е како што вели самата, подолг и било потребно доста време за да наброи се што поправила на себе.

Колкава е промената и дека таа навистина изгледала многу поразлично во минатото може да се види и од една фотографија од 1994 година.

На социјалните мрежи се појави фотографија од Вики во 1994 година, а вака изгледаше пејачката пред пластичните операции.

Вики Миљковиќ во 1994 година ја сними песната „Кока-кола, Марлборо, Сузуки“ која беше вистински турбо фолк хит.

Песната ја следи и интересен спот, а луѓето кои се најдоа во него денес и тоа како и се познати на јавноста.

Верувале или не, акробатот кој разголен се појавува во спотот е Александар Милиќ Мили, основачот на бендот Милиграм.

Покрај него се појавува и Марина Туцаковиќ, некогашните членови на групата „Бит стрит“, Љуба и Хуса, Маријана Украден, како и Гога Грубљешиќ.

Сето ова го организирала Марина Туцаковиќ која на Миљковиќ многу и помогнала во кариерата.

https://www.youtube.com/watch?v=Bzx7DRJmv5g

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -