fbpx
5 C
Skopje

Видео: Јелена Карлеуша во издание во какво не сте ја виделе

АКТУЕЛНО

Јелена Карлеуша знае често да го привлече вниманието на Балканската јавност, со нејзините модни комбинации, но и поради учеството во ,,Ѕвездите на Гранд”, каде е дел од жирито.

Јелена Карлеуша во моментов живее луксузно и богато, но во почетокот на нејзината кариера таа живеела сиромашно, за што Карлеуша често давала изјави.

Во видеото кое малкумина го виделе, Јелена пее во издание во какво ретко кој може да ја види.
Целосното видео може да го погледнете овде.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -