fbpx
21 C
Skopje

ВИДЕО: Како вооппшто дошло до ова – снимка од свадба на која невестата е очајно тажна

АКТУЕЛНО

Бизарната снимка од свадба на која невестата не изгледа најсреќно доаѓа од Узбекистан.

На снимката се гледаат младенци, наизглед обичен пар – младоженецот, значително ппнизок од невестата.

Може да се забележи дека невестата неволно ја сече тортата и го става прстенот со израз на лице кој е пригоден за погреб, а не за веселба.

Погледнете и сами на ЛИНКОТ.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -