fbpx
15 C
Skopje

Видео: Коментарот на водителката на утринска е хит денеска: “Мисли колку години имаш а не си мажена”

АКТУЕЛНО

За гостувањето на убавата Хрватица Јелена Розга во емисијата на утринската програма на Јована Јоксимовиќ, денеска зборува цел регион.

Двете разврзаа полемики за брак и мајчинство, па коментарот на Јована за тоа колку години има Јелена и кога мисли да раѓа и да најде некој предизвика лавина коментари.

Според едни, ваквото прашање воопшто не било вкусно и на место, немало потреба да се збори за тоа, додека пак други критикуваат што немало јасен одговор – бидејќи секој требало да планира што ќе прави со својот живот.

Кое е вашето мислење за ова, може да споделите во коментар со нас.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -