fbpx
24.8 C
Skopje

ВИДЕО: Ладното време не ја спречи, Јелена Розга ужива во базен, со крајно специфична облека на себе

АКТУЕЛНО

Балканската дива Јелена Розга продолжува да ги измамува воздишките на своите фанови. Последно во серијата е видеото кое го сподели на Инстаграм, каде се наоѓа крај базен.

Таа е облечена крајно гламурозно, во зелена тоалета, а потоа влегува во базен, максимално уживајќи. Под објавата има низа коментари кои и посакуваат максимално да ужива.

„Сакам баш вака“, напиша Розга и остави простор за уште повеќе размислувања.

Дел од фановите напишаа дека се загрижени поради нејзиното издание, а вие сами проценете дали ви се допаѓа овој потег на атрактивната пејачка.

View this post on Instagram

I want it that way … #myway #jelenarozga

A post shared by Jelena Rozga (@rozgajelenaofficial) on

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -