fbpx
20.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски еуфорично пречекан во Штип

АКТУЕЛНО

Состанок на претседателот Христијан Мицкоски со Општинскиот Комитет – Штип

Posted by ВМРО ДПМНЕ ОК Штип on Thursday, May 24, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -