fbpx
6.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Лила се присети на првото појавување на ТВ: Боже, kakва фризура

АКТУЕЛНО

Познатата водителка и инфлуенсерка Лила Филиповска ги забавува гледачите пред малите екрани повеќе од дваесет години.

Филиповска веќе десет сезони го води квизот „Сè или нешто“, а нејзините бројни обожаватели покрај тоа што ја гледаат на малите екрани, уживаат и во нејзините чести објави на социјалните мрежи обидувајќи се барем малку да насетат нешто за нејзиниот приватен живот.

Познатата водителка овојпат реши да објави еден ретро спомен од нејзината младост и почетоците на нејзината кариера.

Таа, објави видео од нејзиното прво појавување на телевизија, со што ги врати своите обожаватели и пријатели во далечната 1995 година.
Видеото во целост може да го погледнете овде

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -