fbpx
5 C
Skopje

Масата од стакло, а таа во прекратко – водителката заборави дека не смее да го прави ова (Видео)

АКТУЕЛНО

Убавата водителка Костанца Калабрезе покажала премногу, но со тој потег преку ноќ станала популарна и надвор од Италија.

Веројатно не ни помислила дека благодарение на стаклената маса, таа со раширени нозе ќе стане планетарна сензација и дека милиони луѓе ќе дознаат за неа.

Погледнете го видеото:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -