25 C
Skopje

ВИДЕО: Мечка ја отвори вратата и им провали во автомобилот

АКТУЕЛНО

Група луѓе кои биле на излет во Северна Каролина остана во шок кога сфатиле дека мечка им провали во еден од нивните автомобили.

Тие забележале дека мечката се „мота“ околу авотмобилот, напрво го избркале животното, но тоа се вратило и ја отвори вратата додека тие снимаа.

Во тој момент еден од нив почнува на вика на цел глас за да ја исплаши мечката, а таа се повлече.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Цаца Биљановска поднела приговор за казната од 10.000 евра, денеска се појави во суд

Поранешната директорка, а сега докторка на Кожната клиника, Нина Цаца Биљановска поднела приговор на предлогот на Обвинителството да биде казнета со 10 илјади евра...

Косово воведе задолжителен тест за влез на граѓаните од Македонија, Црна Гора и од БиХ

Косовската влада воведе задолжителен негативен тест РТ-ПЦР при влез во земјата за граѓаните од Македонија, Црна Гора и од Босна и Херцеговина. Тестот е со...

Се формираат регионални „Ковид – центри“ во 16 општини

Градоначалниците на 16 општини во земјава го поддржаа предлогот на Министерството за здравство и на Комисијата за заразни болести за формирање регионални „Ковид-центри“ во...
- Advertisement -