fbpx
5 C
Skopje

(ВИДЕО) Ова не е нормално – девојка од гума, изгледа фантастично

АКТУЕЛНО

На социјалните мрежи се појави интересно видео, кое ќе ве натера да го погледнете повеќе пати, поради повеќе делови и интересни ситуации на истото.

На снимката се гледа девојка, која е во неверојатна форма, па според коментарите истата е наречена и „девојка од гума“, поради начинот на кој се крши.

Без проблем и со огромна леснотија, девојката се превиткува и сето тоа изгледа толку лесно.

Таа освен што има дарба и многу добро изгледа.

When someone says make sure you stretch before your workout… 💪👏

Posted by SPORTbible on Friday, June 9, 2017

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -