14 C
Skopje

Видео: Полицајци во Тетово тепаат човек на улица

АКТУЕЛНО

На официјалната фејсбук страница на Сител телевизија пред околу 20 минути е објавено видео на кое се гледа како полицајци удираат по човек на улица.

На Твитер беше објавена снимка за која се тврди дека е направена во Тетово а на која се гледаат полицајци како вадат лице од автомобил па почнуваат да го тепаат. Не е познато за што се работи, пишува Сител телевизија.

Полицајци во Тетово тепаат човек на улица

Полицајци во Тетово тепаат човек на улица

Posted by Сител ТВ on Monday, May 18, 2020

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

И Сашо Мијалков се прости од Амди: Беше легенда 102, 3 %, ќе бидеш долго запаметен на јавната сцена

Драг пријателе, Беше легенда 102,3%, вели Сашо Мијалков по повод смртта на Амбди Бајрам. – Со својата појава и уникатно однесување ке останеш долго запаметен...

Бројките се повторно страшни: За последните 24 часа од 1524 тестови, позитивни на Ковид-19 во земјата се дури 404 случаи

Во последните 24 часа се направени 1524 тестирања, а регистрирани се 404 нови случаи на ковид-19 во: Скопје 172, Куманово 15, Дебар 4, Штип 8,...

Васко Ефтов: Што не можел да направи Дурловски, а го зборувал? – дали поради ова Дурло го врати мандатот?

Веќе втор носител, од вкупно шест носители на изборните листи на ВМРО ДПМНЕ, си поднесе оставка во последните два месеци. Вчера, носителот на изборната листа...

ТАЖНА ВЕСТ Еден од најпопуларните политичари почина: Амди почивај во мир

На 64-годишна возраст денеска почина Амди Бајрам. Фокус доби потврда од болницата Жан Митрев, каде веќе бил донесен починат. Амди Бајрам пред само 6 дена...
- Advertisement -