fbpx
4.8 C
Skopje

ВИДЕО: Премиерот на Косово, Рамуш Харадинај со сопругата Анита на плажа во невидено издание

АКТУЕЛНО

Премиерот на Косово, Рамуш Харадинај ужива на море со својата сопруга Анита, а објавена е и снимка од политичарот во издание какво го немаме видено.

Харадинај е на ексклузивното летувалиште во градот Влори. На видеото се гледа како Харадинај ја бакнува својата сопруга и ја фрла во морето, а потоа и самиот скока.

Интересно е тоа што Анита на себе има костим за капење Луи Витон кој вреди цело богатство.

Погледнете:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -