fbpx
6.8 C
Skopje

(ВИДЕО): Ритko нaтeрa жена од Бугарија да сkрши jаjцe врз свoјaта глава

АКТУЕЛНО

Се повеќе личности почнаа да се занимаваат со снимање видеа или влогови. Во нашата држава има повеќе јутјубери, но само дел од нив се повеќе познати.

Еден од најпознатите јутјубери, Ритко Мемедов кој е од Битола, продолжува со своите луди видеа на Јутјуб. Во едно од последните видеа, Ритко тера жена од Бугарија да скрши јајце врз сопствената глава.

Видеото собра многу реакции на неговиот канал на ЈуТјуб, но и на објавата на неговиот фејсбук профил.
,,Лечам од разни болести секоја вечер од 22:00” – напиша Ритко во објавата во која го споделува краткото видео.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -