fbpx
14.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Русин се обиде да заведе две србинки на плажа, па доби шамари од сопругата

АКТУЕЛНО

Русин се обиде на направи муабет со две Србинки на плажа, меѓутоа очигедно заборави дека пристигнал со неговата сопруга.

Целата ситуација беше снимена од еден српски турист кој бил во друштво на двете девојки стана хит на социјалните мрежи.

Според изразот на лицето на Русинот може да се заклучи дека сфатил оти е крив и не се одбрани, туку гледајќи во земјата ја слушаше „лекцијата“ за однесување.

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -