fbpx
5 C
Skopje

(ВИДЕО) Штипската ,,МИА КАЛИФА” со nовата објава ќе ве остави без зборови

АКТУЕЛНО

,,ТикТок” е една од најпопуларните социјални мрежи кај младите, кои секојдневно се повеќе ја користат, а може да се видат видеа со секаква содржина.

Но, има и едукативни видеа, сепак, најголем дел од видеата се со забавна содржина или барем таква треба да имаат, иако некои луѓе не се согласуваат со тоа.

Една од најследените македонски Тик Токерки која се прослави со објавување видеа е македонската ,,Миа Калифа”, која себеси си го дала тој назив од причина што и кажале дека личи на неа, а таа вели дека Миа е добра актерка и се согласува со мислењето дека личи на неа.

На последната објава, Моника, изгледа се одлучила нејзините фанови да ги почасти со ново провокативно видео.

 

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -