fbpx
10 C
Skopje

ВИДЕО: Слепо девојче побара да го допре лицето на Путин – реакцијата го растопи рускиот претседател

АКТУЕЛНО

Владимир Путин, рускиот претседател даде интервју на слепо девојче, па дозволи тоа да му го фати лицето за да види како изгледа.

– Вие сте голем и добар човек, а сега знам и дека сте убав, рече девојчето.

Путин и возврати со благодарам убаво ми е да го чујам тоа.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -