fbpx
30.8 C
Skopje

ВИДЕО: Среде центарот на Скопје, крај угостителските објекти се шета огромна змија

АКТУЕЛНО

Денеска во попладневните часови е забележана змија покрај угостителски објект на Кејот на Вардар.

На социјалните мрежи, односно веб-порталот Таратур објави видео на кое се гледа како змија мирно се шета по плочникот на Кејот на реката Вардар.

Zmija – Irski pab – centar na Skopje

Ексклузивна снимка: Змија во центарот на Скопје кај Irish pub*покрај кучиња скитници сега се појавија и змии скитници 🙂

Posted by Taratur.com on Saturday, October 6, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -