fbpx
3 C
Skopje

ВИДЕО: Војник падна во несвест додека Макрон држеше говор – сите зборуваат за реакцијата на францускиот претседател

АКТУЕЛНО

За време на говорот на францускиот претседател Емануел Макрон се случи мал инцидент, војник се онесвести.

Колегите веднаш притрчале да му помогнат, а меѓу нив бил и Макрон, кој отпрво делуваше збунето.

Погледнете ја неговата реакција:

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -