fbpx
38.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Земал секира и почнал да удира – неговата мајка остана во солзи

АКТУЕЛНО

Земал секира и почнал да удира по големо парче дрво, а потоа создал нешто од кое ќе ви дојдат солзи на очите.

Овој човек ја изненади својата мајка на најдобар можен начин, и стана Интернет сензација.

Вложил толку многу труд и пот, само и само за да успее да ја изненади својата мајка. Таа пак сето тоа го награди со солзи радосници.

Браво дечко, секоја чест.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -