fbpx
11.8 C
Skopje

(ВИДЕО) Жителите на Хром запрепастени – мачка провалник им отвора врати и им влегува по дома

АКТУЕЛНО

Веќе и мачките не се тоа што беа. Не им се чека да им отвориш врата, па понизно да чекаат нешто да им дадеш за јадење…

Жител на Скопската населба Хром ни пушти интересно видео на кое ја фатил “жива” мачката провалник, како се обидува да му влезе дома. Оваа мачка е толку безобразна, но и интелегентна, што самата си отвора влезна врата!

Среќа што стопаните се заклучиле : )

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -