fbpx
22.8 C
Skopje

Во слободно време си пие: Цеца покажа што прави кога се опушта (ФОТО)

АКТУЕЛНО

Балканската музичка легенда Светлана Цеца Ражнатовиќ овие денови е на заслужена пауза од настапите ширум светот.

Пејачката откако се врати минатата недела од Македонија каде имаше настап во Кавадарци реши да одмори во потесниот круг на семејството и пријателите.

Таа на својот Инстаграм профил објави фотографија како пие коктел во друштво на нејзината сестра.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -