fbpx
10.8 C
Skopje

Во живо: Прес-конференција на премиерот Зоран Заев после објавување на првичните резултати од референдумот

АКТУЕЛНО

Премиерот Зоран Заев има свое обраќање по објавените првични неофицијални резултати од ДИК.

 

Прес-конференција после објавување на првичните неофицијални резултати од референдумот

Во живо: Прес-конференција после објавување на првичните неофицијални резултати од референдумот.

Posted by Zoran Zaev on Sunday, September 30, 2018

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -