fbpx
10 C
Skopje

Водителката која ја гледавме на Сител преживеа бура: Се разведе по година брак, се врати на старата љубов па и тој ја остави

АКТУЕЛНО

Познатата ТВ водителка Катарина Шишмановиќ која ние ја гледавме на Сител во Се за љубов, се полече од екраните, а зад себе имаше тежок период.

Таа со години се забавуваше со Горан Стаменковиќ, сопственикот на Емоушн, а пред неа тој беше со водителката Ана Михајловски со која има ќерка.

По раскинувањето на долгата врска со него од седум години, Катарина се омажи во Словенија, а бракот и траеше само една година.

Потоа, му се врати на Горан. Нивната љубов траеше само две години, а раскинувањето беше дефинитивно.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -