14 C
Skopje

Водителот во живо пред милионска публика тргна да и ги пипне новите силикончиња на Луна Џогани, a потоа следуваше реакција која го врати од „игра“

АКТУЕЛНО

Младата пејачка Луна Џогани проговори за нејзините нови силикони во живо во емисијата „Задруга, народот прашува“.

Победничката на „Задруга 2“ откако ги зголеми своите гради во една клиника во Белград го сподели своето искуство во јавноста и откри дека е многу среќна откако ставила силикони.

Во еден момент во нанесот на нејзиното раскажување водителот стана и рече дека и тој сака и ги пипне нејзините нови силикони, по што Луна Џогани му се закани.

-Немој сега Марко да ти го пратам тука, Марко е секогаш тука, рече Луна алудирајќи на своето момче.

Сепак водителот откри дека се шегува, погледнете.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

Цаца Биљановска поднела приговор за казната од 10.000 евра, денеска се појави во суд

Поранешната директорка, а сега докторка на Кожната клиника, Нина Цаца Биљановска поднела приговор на предлогот на Обвинителството да биде казнета со 10 илјади евра...

Косово воведе задолжителен тест за влез на граѓаните од Македонија, Црна Гора и од БиХ

Косовската влада воведе задолжителен негативен тест РТ-ПЦР при влез во земјата за граѓаните од Македонија, Црна Гора и од Босна и Херцеговина. Тестот е со...

Се формираат регионални „Ковид – центри“ во 16 општини

Градоначалниците на 16 општини во земјава го поддржаа предлогот на Министерството за здравство и на Комисијата за заразни болести за формирање регионални „Ковид-центри“ во...
- Advertisement -