fbpx
20.8 C
Skopje

За овие три хороскопски знаци крајот на 2018 ќе биде многу тежок

АКТУЕЛНО

Како, полека но сигурно ни се доближува крај на оваа година, сигурно дека сакате да знаете што ви предвидуваат ѕвездите за последните месеци од 2018 година. Меѓутоа, на луѓето родени во овие три знаци, месец септември ќе им биде доста тежок:

Овен

На славата, која ја имаа од почетокот на годината ќе и дојде крај. За време на месец септември на нив ќе им недостасува многу енергија. Премногу потрошија во претходните месеци, па и финансиите ќе им бидат при крај.

Шкорпија

Морате малку да закочите, и пред да донесете некоја одлука да размислите неколку пати па тогаш да тргнете во акција.

Риби

Оваа година беше полна во искушение за овој знак и таќа ќе биде до крајот на годината. Без разлика дали е во прашање семејство, работа или пак љубов, секаде ќе имате пречка.

Ќе биде добро да ги преслушате своите желби и да се потрудите се лошо да оставите во оваа година и да очекувате наредната да биде многу подобра.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -