fbpx
6.8 C
Skopje

Заев: Не може да постои неказнивост за никого кој се огрешил пред законот, па нека е и од свети СДСМ

АКТУЕЛНО

-Не може да постои неказнивост за никого, да не постојат казни и санкции за секој оној што се огрешил во однос на законот. Ова е мојот одговор на оние што велат дека сум се договорил со Груевски за неговата неказнивост. Отворете ги ушите и наслушувајте: ќе се случи правдата, нема да има ниту еден компромис, мора да има одговорност, па нека е и од свети СДСМ.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -