fbpx
5 C
Skopje

Земјотрес ја стресе Македонија

АКТУЕЛНО

Пред неколку минути земјотрес се почувствува во Македонија.

За тоа каде е епицентарот на земјотресот и со колкава јачина е истиот уште немаме информации.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -