fbpx
5 C
Skopje

Женскиот тенис е полн со лезбејки

АКТУЕЛНО

(ВИДЕО) Дарко и Сулејман од Берово: Од Корона се штитиме со по литро ракија на ден

Дарко и Сулејман од Берово се долгогодишните експерти во конзумирање на шливка Тие препорачуваат Беровската сливова ракија како е лекот против корона вирусот.Тие секојдневно се...

Мицкоски вели дека Заев ја користел состојбата на негова изолација, па тоа придонело за гласање на довербата на Владата

Нема човек кој е задоволен од оваа Влада и затоа сите граѓани со мачнина го гледаат ова денешно препелкање на Заев во Собранието. Јас...

Георгиевски: Отсекогаш сум кршел табуа

Претседателот на ВМРО-Народна партија Љубчо Георгиевски и поранешен премиер, во емисијата „24 Отворено“ на ТВ 24 Вести, истакна дека негова цел со неодамнешните предлози...

Трамп со својот говор ги „запали“ сите присутни: Ја спомнал и Меланија, а тоа што го кажал за неа

Синоќа, поранешниот претседател на САД одржал говор на конференцијата за Конзервативните политички акции. Конечно се чини дека е ставена точка за разните шпекулации за бракот...

Женските тенисерки се многу секси, а голем дел од нив се лезбејки, барем така тврди руската тенисерка Екатерина Бичкова, која моментално се наоѓа на 153. позиција на ВТА ранг листата.

„Секоја десетта тенисерка е лезбејка. Рене Стабс, Лиза Рејмонд, Франческа Скјавоне, Јохана Ларсон, Карлос Суарез Новаро се само дел од тенисерките кои јавно откриваат дека се лезбејки, но има и многумина кои тоа не сакаат да го споделат со јавноста“, открива Бичкова.

Бичкова не се гордее со ваквиот тренд меѓу нејзините колешки, па порачува дека во гардеробата гледа се биде што подалеку од неколку колешки. Таа открива и дека не сака некој да ја допира, бидејќи нема мир ниту приватност.

Таа откри и дел од приказните околу машките тенисери. Станислас Вавринка ужива во ноќниот живот, Давид Ферер пуши по една кутија цигари на ден, додека тенисерите од Белгија пијат пиво и пушат цигари секој ден.

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

(ВИДЕО) Дарко и Сулејман од Берово: Од Корона се штитиме со по литро ракија на ден

Дарко и Сулејман од Берово се долгогодишните експерти во конзумирање на шливка Тие препорачуваат Беровската сливова ракија како е лекот против корона вирусот.Тие секојдневно се...

ВИДЕО: Дедо од Делчево тврди дека измислил лек за корона вирусот

Човек од Делчево тврди дека го нашол лекот за корона вирусот. Помагал оревот и неговиот корен. Но да не откриваме многу, погледнете го видеото...

Судбината имала друг план за нив: Започнала да се породува во автомобилот, а тоа што следувало не го очекувала ниту полицијата (ВИДЕО)

Во рускиот регион Волин една жена се породила во својот автомобил на пат кон болница. Имено триесет и шест годишната Русинка тргнала со својот сопруг...

Едноставни, но моќни идеи за подарок за 8-ми Март

Без разлика дали една жена го празнува 8 Март или не, таа ќе биде среќна доколку партнерот ѝ приреди мало изненадување. Ова се неколку едноставни,...

Мицкоски вели дека Заев ја користел состојбата на негова изолација, па тоа придонело за гласање на довербата на Владата

Нема човек кој е задоволен од оваа Влада и затоа сите граѓани со мачнина го гледаат ова денешно препелкање на Заев во Собранието. Јас...
- Advertisement -