fbpx
6.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

брод

Судир на бродови во Црно море. Се трага по 15 руски морнари

Во тек е спасувачка по потрагата на 15 руски војници, кои се во неизвесност, по судирот на руски воен брод со трговски брод во...

Latest news

- Advertisement -spot_img