fbpx
-6.2 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Бугарија

Да не си им во кожите…

Најавеното затоплување на односите меѓу Македонија и Бугарија ќе донесе многу немирни ноќи за еден куп големи „македонски“ патриоти. Да не си им во...

Latest news

- Advertisement -spot_img