fbpx
4.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Булеварко

Булеварко со повик до скопските градоначалници

"Господа Градоначалници на Скопје и сите негови општини: Најдете место, најубаво место во градот и направите им еден мурал! Најдете ја најубавата фотографија од...

Булеварко за амбасадорите 🙂

Е сеа вака..... Нов амбасадор на САД во Македонија, ќе биде.....Хојт Ји ????????? А Трамп знае за ова или не? Режија? Pray for Класната, Миленко и Еднооките.... #КаковКрах #ДајтеЕднаБалада

Latest news

- Advertisement -spot_img