fbpx
8.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

ЕП

ЕП почнува постапка за одземање имунитетот на Марин Ле Пен

Европскиот парламент почнува постапка за одземање  имунитетот на Марин Ле Пен. Таа е осомничена за злоупотреба на пари од европските фондови, објавија извори од...

Latest news

- Advertisement -spot_img