fbpx
6.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

финале

5 причини да навиваме за Јувентус во финалето на Лигата на шампионите

Ако вие сте навивач на Реал Мадрид, овој материјал не е наменет за вас. Ако го сакате Јувентус, ќе ви е интересно да прочитате...

5 причини да навиваме за Реал Мадрид во финалето на Лигата на шампионите

Финалето на Лигата на шампионите тропа на нашите врати. На националниот стадион во Велс Реал Мадрид и Јувентус ќе влезат во лута битка за трофејот...

Latest news

- Advertisement -spot_img