fbpx
4.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Горива

Регулаторна денеска ќе ги намали цените на горивата?

Цената на суровата нафта на светските берзи утрово повторно бележи пад и во моментов е околу границата од 100 долари за барел.Иако се уште...

Latest news

- Advertisement -spot_img