fbpx
6.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Juventus

5 причини да навиваме за Јувентус во финалето на Лигата на шампионите

Ако вие сте навивач на Реал Мадрид, овој материјал не е наменет за вас. Ако го сакате Јувентус, ќе ви е интересно да прочитате...

Latest news

- Advertisement -spot_img