fbpx
19.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Катар

Како дојде до излолацијата на Катар

Саудиска Арабија, Бахреин, Обединетите Арапски Емирати и Египет ги прекинаа дипломатските односи со Катар поради наводна поддршка на тероризмот од страна на таа земја....

Latest news

- Advertisement -spot_img