fbpx
12.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Лига на Шампионите

Флорентино Перес е готов да му понуди доживотен договор на Зидан

Претседателот на Реал Мадрид Флорентино Перез призна дека е подготвен да му понуди доживотен договор на тренерот Зинедин Зидан по освојувањето на вториот трофеј...

Latest news

- Advertisement -spot_img