Sun. Sep 24th, 2023

Tag: Лига на Шампионите

Флорентино Перес е готов да му понуди доживотен договор на Зидан

Претседателот на Реал Мадрид Флорентино Перез призна дека е подготвен да му понуди доживотен договор на тренерот Зинедин Зидан по освојувањето на вториот трофеј во Лигата на Шампионите. Зидан застана…