fbpx
6.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

НАТО

Хистерија во Москва по приемот на Црна Гора во НАТО

Откако вчера Црна Гора беше прогласена за 29-тиот најдобар нов член на НАТО, Русија се закани со одмазднички мерки. Во писмото на руското Министерство за...

Latest news

- Advertisement -spot_img