fbpx
19.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Николас Кејџ

Николас Кејџ си го повреди глуждот во Софија

Николас Кејџ го повреди својот глужд за време на снимањето на полицискиот акционен филм „Код 211“, што се одвива во Софија, Бугарија. 53-годишниот актер бил...

Latest news

- Advertisement -spot_img