fbpx
6.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

опозицијата

А кој веќе зборува за иселувањето?

ИСЕЛУВАЊЕТО КАКО ДЕЛ ОД НАШЕТО СЕКОЈДНЕВИЕ Следејќи ги македонските политичари, нивните настапи, она за што зборуваат секојдневно, за што дискутираат, за што влегуваат во вербален...

Latest news

- Advertisement -spot_img