fbpx
12.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Приказни од булеварот

Булеварко за амбасадорите 🙂

Е сеа вака..... Нов амбасадор на САД во Македонија, ќе биде.....Хојт Ји ????????? А Трамп знае за ова или не? Режија? Pray for Класната, Миленко и Еднооките.... #КаковКрах #ДајтеЕднаБалада

Latest news

- Advertisement -spot_img