fbpx
11.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

рекорди

7 рекорди кои Кристијано Роналдо многу тешко ќе ги подобри

Најмногу голови за една екипа: Роналдо (Реал М) 399  vs Пеле (Сантос) 643 Најмногу мечеви за Реал Мадрид: Роналдо 389 vs Раул 745 Најмногу...

Latest news

- Advertisement -spot_img