fbpx
8.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Скопје

Булеварко со повик до скопските градоначалници

"Господа Градоначалници на Скопје и сите негови општини: Најдете место, најубаво место во градот и направите им еден мурал! Најдете ја најубавата фотографија од...

Latest news

- Advertisement -spot_img