fbpx
6.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Тито

Све е исто, само него го нема…

Ако се секиравте како ќе заврши „шпанската“ серија со присуството на српскиот разузнавач на крвавиот настан во македонското собрание на 27 април, ве повикувам...

Latest news

- Advertisement -spot_img