fbpx
8.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

топ 20

Топ 20 „итри“ и неочекувани асистенции на Кристијано Роналдо

Освен да дава голови Роналдо знае и да прави асистенции. Еве ги неговите најдобри потези во тој сегмент на играта: https://www.youtube.com/watch?v=a_VgAjxMQl4

Latest news

- Advertisement -spot_img