fbpx
5.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Вардар

Булеварко со повик до скопските градоначалници

"Господа Градоначалници на Скопје и сите негови општини: Најдете место, најубаво место во градот и направите им еден мурал! Најдете ја најубавата фотографија од...

Пречек на ракометарите на Вардар (во живо)

https://www.youtube.com/watch?v=gbRGA1eTnQY Извор:Македонија24

Latest news

- Advertisement -spot_img