fbpx
19.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

ВМРО-ДПМНЕ

ИНТЕРВЈУ Влатко Ѓорчев: Мицкоски гради инклузивен концепт и тоа е исправен пристап

Поглед: Г-дин Ѓорчев. Двете земји (Македонија и Грција) си разменија нацрт - спогодби, во кои се содржани позициите во преговорите. Дали ова не е...

Latest news

- Advertisement -spot_img