fbpx
6.8 C
Skopje
- Advertisement -spot_img

TAG

Здравје и Храна

Египетски рецепт за кожа без брчки

Магичната сила на етеричните масла врз кожата и организмот како целина е откриена уште во древните времиња. Така на пример, Египќаните биле познати по...

Копривата лекува над 30 болести

Копривата е исклучително богата со витамини и минерали. Таа е одличен извор на витамини А, Б, Ц, D, E и К.  Копривата содржи повеќе...

Latest news

- Advertisement -spot_img