fbpx
18.8 C
Skopje

Денеска е празник на канабисот: Излезе од затвор и повторно запали џоинтче (ВИДЕО)

АКТУЕЛНО

Првиот џоинт откако искочив од страница, рече девојчето на видеото кое е објавено на социјалната мрежа ФЕЈСБУК каде што таа зборува за канабисот и неговото дејство како лек.

Ќе се борам за сите вас, канабисот е лек, канабисот е лек, повторуваше девојката која беше уапсена откако претходно пушеше џоинт на јавно место, а видеото беше објавено на социјалните мрежи.

 

https://www.facebook.com/MoniqueKonopova420/videos/10214624716748121/

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -