fbpx
26.8 C
Skopje

ФОТО Нови голи фотографии од Северина се појавија денес

АКТУЕЛНО

Нови голи фотографии од Северина се појавија денес на порносајт. Во август Северина беше во центарот на вниманието со скандалот со голите фотографии. Откако сликите беа објавени на сајтот postimg.cc, по неколку часа беа избришани.

Пејачката засега се нема огласено за новонастанатата ситуација, а и овој пат не е познато дали експлицитните фотографии завршиле во туѓи раце или, пак, самата пејачката ги има објавено.

Во 2004 година Северина се најде во слична ваква ситуација по снимката од порнофилмот со бизнисменот Милан Лучиќ. Тогаш во јавноста исто така се појавија разни теории. Едни тврдеа дека снимката ја пласирала Северина со цел да ја оживее својата кариера.

Во случајот од август годинава адвокатите на хрватската пејачка Северина тврдеа дека фотографиите се фотомонтажа. Тогаш менаџерот на Северина, Томислав Петровиќ, го обвини нејзиниот поранешен сопруг, српскиот бизнисмен Милан Поповиќ, за фотографиите што се појавија на интернет.

Фотографиите може да ги погледнете на следниот линк

 

Извор: Репортер

ПОСЛЕДНИ ОБЈАВИ

- Advertisement -